Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

 

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Vážení přátelé,
ředitel Ing. Ivo Řehák vyhlásil na dny 15. prosince 2018 až 1. ledna 2019 VÁNOČNÍ PRÁZDNINY.

Protože posledním dnem expedice zboží v letošním roce je 14. prosinec a prvním expedičním dnem v roce příštím je až 2. leden, prosíme naše zákazníky, aby se dostatečně předzásobili.

 

ŠTUKBETON

ŠTUKBETON

fachman žasne, kutil kouká, matroš hladký jako mouka

ŠTUKBETON je jednosložková suchá maltová směs určená zejména pro opravy a vytmelení poškozených a opravených povrchů betonových a železobetonových povrchů.

Na stěrku ŠTUKBETON může být nanášen libovolný typ sekundární ochrany v závislosti na expozici opravené konstrukce.

Více informací »»»

 

HASOFT výprodejové položky


Vážení zákazníci,
aktuálně vám nabízíme za speciální ceny skladové položky viz seznam v příloze. Výprodej platí do vyprodání skladozásoby. O množství kusů skladem se prosím vždy informujte. Výprodejová cena je pevná, bez dalších slev.

Výprodejové položky (PDF, 25 kB)

 

ZÁKLADOVÁ IZOLACE

ZÁKLADOVÁ IZOLACE

polymerasfaltová tekutá hydroizolace

Používá se pro izolace sklepů, základů staveb a nádrží proti zemní vlhkosti. Dále k opravám zestárlých nebo poškozených asfaltových hydroizolačních vrstev staveb a skladeb střech.

ZÁKLADOVÁ IZOLACE je jednosložková trvale pružná polymerasfaltová těsnicí hmota, zasychající na velmi elastickou izolační vrstvu schopnou překlenutí trhlin.

Více informací »»»

 

SPÁDOBETON

SPÁDOBETON

když chceš trochu šikmou plochu

SPÁDOBETON je určen k ručnímu i strojnímu provádění vyrovnání a vyspádování konstrukcí balkónů a lodžií betonových potěrů pro podlahové konstrukce (spádové) a drobné betonářské práce.

SPÁDOBETON je ručně i strojně zpracovatelná cementová směs dle ČSN EN 13813, je vyztužená vlákny a má snížené smrštění.

Více informací »»»

 

VYSUŠ ZEĎ NENASÁVEJ KRÉM

VYSUŠ ZEĎ NENASÁVEJ KRÉM

první pomoc pro vlhkou zeď

Hydrofobizace anobrž zajištění nenasákavosti krémem nestékavé konzistence k trvalé ochraně zdiva, betonu a jiných savých a minerálních podkladů před dešťovými srážkami, vlhkostí a vodou. K použití i jako vodorovná izolace ve zdivu, kde brání kapilárnímu vzlínání zdivem. Trvale brání provlhčení stavebního materiálu, se kterým souvisí množství následných škod, jako je vyplavování pojiv, solné a vápenné výkvěty, ulpívání nečistot a tvorba skvrn, napadení plísní, růst mechů a řas, poškození tepelně izolační funkce materiálů nebo škod způsobených mrazem.

Více informací »»»

 

HLUBOŇ

HLUBOŇ

hloubková nano penetrace

HLUBOŇ je penetrační nátěr s hloubkovým účinkem na všech savých anorganických materiálech, slouží ke zpevnění podkladu nebo sjednocení jeho savosti. Díky velké hloubkové penetrační schopnosti je ideální na staré i nové omítky, cihelné a pórobetonové zdivo, k ochraně a oživení vzhledu přírodního i umělého kamene. Také k penetrování všech betonových povrchů pod ochranné barvy jako BARVA NA BETON nebo pod izolační nátěry jako LEPENKA V KÝBLU. HLUBOŇ je směs vody, nanodisperze styren-akrylátového kopolymeru a aditiv. Oproti běžným penetracím, se shodným obsahem sušiny, má dvojnásobnou penetrační kapacitu (g), tedy dvojnásobnou hmotnost tělíska vzniklého vysušením mikromletého písku s příměsí 2 ml testované penetrace.

Více informací »»»

 

PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABIL

PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABIL

pevně a rychle na fólie

PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABIL se používá k olepování a utěsňování všech známých fólií v oblasti fasád. Páskou lze lepit jak přeplátované spoje fólií, tak jejich napojení na dřevěné, cihelné i betonové podklady. UV stabilní je 12 měsíců.

PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABIL je samolepicí páska složená ze speciální fólie a jednostranně naneseného silně lepicího polyakrylátového lepidla vyztuženého vlákennou vložkou a na povrchu krytého ochranným proužkem. Neobsahuje rozpouštědla, žádné halogenové sloučeniny ani sloučeniny těžkých kovů.

Více informací »»»

 

PROSTUPOVÁ PÁSKA

PROSTUPOVÁ PÁSKA

nic netěsní lépe

PROSTUPOVÁ PÁSKA se používá k parotěsnému a vodotěsnému olepování průchodů ve stěnách a podlahách. Zvláště tam, kde je z důvodů geometrie, kterou je třeba utěsnit, zapotřebí enormní pružnosti lepicího pásu. PROSTUPOVÁ PÁSKA je samolepicí páska složená ze speciální PE fólie a jednostranně naneseného silně těsnícího butylkaučukového lepidla, krytého ochranným proužkem. Tato oddělovací vrstva se dá díky přesahům na obou stranách (Fingerlift) snadno sejmout.

Více informací »»»

 

DRSOŇ

DRSOŇ

drsný povrch, rudá síla

Nový adhezní můstek a penetrace s přídavkem křemičitého písku pro drsný povrch a dokonalou přilnavost i na nesavé povrchy. Drsoň je červený, proto i po zaschnutí snadno poznáte, kde nátěr je a kde ne. DRSOŇ je adhezní můstek, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, beton, skleněné tapety, na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, OSB desky, umakart, obklady, dlažby apod. Jedná se o zpevňující a podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami, akrylátovými omítkovinami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění povrchu a zvýšení jeho hydrofobity.

Více informací »»»

 

SIMSONTOP

SIMSONTOP

SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ ROCKWOOL PRO STAVEBNÍ APLIKACE

Lepené skladby plochých střech s lepidlem BOSTIK SIMSONTOP
Protokol o zkoušce: AP 492–41/12
Atestované lepené skladby plášťů plochých střech při použití polyuretanového lepidla BOSTIK SIMSONTOP vyráběné společností Bostik GmbH. Jednosložkové PU lepidlo bez freonů a rozpouštědel je připraveno k okamžitému použití a je určeno k hospodárnému a efektivnímu lepení tepelněizolačních materiálů pro ploché střechy. Lepidlo je vhodné pro lepení izolací z kamenné vlny k trapézovému plechu, betonu, dřevěným nebo dřevotřískovým deskám nebo k popískované asfaltové střešní hydroizolaci atd. v kombinaci s deskami ROCKWOOL s dvouvrstvou charakteristikou. Při aplikaci je nutné vždy dodržet postupy a podmínky lepení podle technického návodu výrobce.

Lepené skladby plochých střech s hydroizolací FATRAFOL
Protokol o zkoušce: AP 492–53/12 a AP 492–41/12
Lepený systém skladby plochých střech s hydroizolační fólií FATRAFOL 807/V při použití PU lepidla INSTA-STIK nebo BOSTIK SIMSONTOP, které se nanáší na povrch střešních desek ROCKWOOL s dvouvrstvou charakteristikou. Hydroizolační fólie FATRAFOL 807/V je vyráběna společností Fatra a.s. na bázi měkčeného PVC a opatřena podkladní vrstvou z netkané textilie. Při aplikaci je nutné vždy dodržet postupy a podmínky lepení podle technického návodu výrobce.

Více informací »»»

 

Pravěk je mrtvý, je tu XTREM

Vítejte v nové době!

V době, kdy prehistoričtí giganti jsou již opravdu na vymření. Rychlost, síla a veškeré užitné vlastnosti předurčují lepicí tmel SUPERFIX XTREM nejen k těm nejběžnějším a nejčastějším použitím, ale i k těm nejodvážnějším kouskům. XTREM je cesta do budoucnosti…

 

SUPERFIX XTREM

SUPERFIX XTREM

jednosložkový elastický hybridní těsnicí a lepicí tmel

SUPERFIX XTREM je vzdušnou vlhkostí tvrdnoucí tmel, určený pro elastické lepení širokého spektra materiálů (vyjma PE, PP a teflonu) v exteriéru i interiéru, v oblastech pod vodou, v bazénech a v mokrém prostředí. SUPERFIX XTREM je jednosložkový elastický hybridní těsnící a lepicí tmel na bázi MS polymerů. Je trvale elastický, je odolný vůči atmosférickým podmínkám, neobsahuje rozpouštědla, izokyanáty a silikony a vyznačuje se nepatrným smrštěním. Hodí se pro lepení panelů a fasádních fólií (včetně butylových a EPDM fólií), pro lepení soklových, přechodových a dekoračních lišt, pro lepení v karosářském, kovo- a dřevozpracujícím průmyslu, pro lepení a spárování obkladu a dlažby v oblastech pod vodou.

Více informací »»»

 

Balkónový systém HASOFT

Balkónový systém HASOFT

opravujeme, ale raději dobře děláme

Balkóny a terasy jsou vystaveny extrémním podmínkám. Současný stav většiny z nich je havarijní, v důsledku prošlé životnosti materiálů a dlouholeté absence údržby. s vývojem technologických poznatků o konstrukcích balkónů a teras byly vyvinuty nové konstrukční prvky pro jejich stavbu a k nim zároveň i speciální hmoty stavební chemie pro opravy a renovace balkónů. Jak postupovat krok za krokem od zhotovení spádové vrstvy až po zaspárování dlažby?

Více informací »»»

 

© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru