Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» bostik »» hydroizolace »» SPEZIALSCHLÄMME

SPEZIALSCHLÄMME

1., 4. a 5. krok k izolaci budov na negativní straně (odvrácené zdroji vody)

IZOLAČNÍ STĚRKA AQUASTOPP

SPEZIALSCHLÄMME představuje rychle tuhnoucí pojivo systému AQUASTOPP, kde se celoplošně nanáší jako první přípravná vrstva, čtvrtá uzavírací a pátá podkladní vrstva. SPEZIALSCHLÄMME je po vyzrání mrazuvzdorná a odolná vůči výkvětům soli.

výhody, použití

  • není elektrostaticky vodivý

aplikace

Podklad musí být pevný, nosný, čistý a bez obsahu sádry. Volné části a zbytky oleje, prachu nebo ostatních separačních látek musí být odstraněny.

SPEZIALSCHLÄMME se rozmíchá do konzistence „kefíru“ v čisté vodě, která se nanese v syté vrstvě zednickou štětkou na plochu cca 2 m². Ihned poté se do mokré hydroizolační stěrky dlaní, chráněné rukavicí, vetře a vmasíruje prášek PUDER-EX. Hned následuje, tzv. mokrý do mokrého, aplikace štětcem přípravku ISOLIER-FLÜSSIG (ukotví zaizolovanou plochu v podkladu).

SPEZIALSCHLÄMME se bez delšího prodlení opětovně nanese zednickou štětkou v podobě uzavíracího nátěru; po cca 15 minutách se nátěr opakuje již jako finální nátěr tvořící minerální podklad pro přilnutí následně aplikovaných hmot (DLAŽBULEP, sanační systém HASSAN, podlahový potěr apod.). Popsaným způsobem se zaizoluje celá plocha. Sektor cca 2 m² je vybrán z důvodu potřeby rychlé návaznosti materiálů a zvládnutí aplikace jedním pracovníkem.

VYDATNOST

Vydatnost (měrná spotřeba) činí v závislosti na nasákavosti podkladu cca 1,5 kg/m² při třech použitích v systému AQUASTOPP.

aplikační teplota

+5 °C až do +30 °C

barva

nestandardní šedá

báze

speciální cement

doba tuhnutí

7–21 minut

doba tvrdnutí

1–3 dny

pevnost v tlaku

35 N/mm²

skladování

v suchu při +5 °C až +25 °C

skladovatelnost

12 měsíců

speciální informace

AQUASTOPP, systémový produkt

balení

balení
cena Kč
5 kg
na dotaz
15 kg
na dotaz
Uvedené ceny jsou bez DPH.
  Takto označené položky držíme skladem.
  Takto označené položky jsou pouze na objednávku.

dokumentace

Rychlý dotaz
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru