Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» lepicí pásky »» lepí specializovaně

LEPÍ SPECIALIZOVANĚ
profesionálové ve svém oboru

BALICÍ PAPÍROVÁ PÁSKA SAMOLEPICÍ BALICÍ PÁSKA BALICÍ TICHÁ PÁSKA PP FIXAČNÍ PÁSKA
BALICÍ PAPÍROVÁ PÁSKA SAMOLEPICÍJe určena pro všechny firmy, které zohledňují ekologii při balení svých výrobků do kartonů. BALICÍ PÁSKAPoužívá se k uzavírání kartonů a pro všechny balicí práce. Najde uplatnění ve skladech, kancelářích i domácnostech. BALICÍ TICHÁ PÁSKA PPPoužívá se k uzavírání kartonů a pro všechny balící práce. FIXAČNÍ PÁSKAIdeální jako fixační páska při lepení autoskel, ale je použitelná i jako ochranná a zakrývací páska.
HLINÍKOVÁ PÁSKA BEZ ODDĚLOVACÍ FÓLIE SÍLA 0,13 MM HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,03 MM HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,065 MM HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,1 MM
HLINÍKOVÁ PÁSKA BEZ ODDĚLOVACÍ FÓLIE SÍLA 0,13 MMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů, zvláště tam, kde na lepený spoj působí vysoké teplotní zatížení a smykové síly. HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,03 MMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů, zvláště tam, kde na lepený spoj působí vysoké teplotní zatížení a smykové síly. HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,065 MMJe vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů, zvláště tam, kde na lepený spoj působí vysoké teplotní zatížení a smykové síly. HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,1 MMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů, zvláště tam, kde na lepený spoj působí vysoké teplotní zatížení a smykové síly
HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,15 MM IZOLAČNÍ PÁSKA PVC ELEKTRA 15 MM / 10 M IZOLAČNÍ PÁSKA SÍLA 0,13 MM 3 N / 25 MM IZOLAČNÍ PÁSKA SÍLA 0,14 MM 5 N / 25 MM
HLINÍKOVÁ PÁSKA SÍLA 0,15 MMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů, zvláště tam, kde na lepený spoj působí vysoké teplotní zatížení a smykové síly IZOLAČNÍ PÁSKA PVC ELEKTRA 15 MM / 10 MIdeální pro široké použití, vyniká mimořádnou přilnavostí, přizpůsobivostí a lepivostí. IZOLAČNÍ PÁSKA SÍLA 0,13 MM 3 N / 25 MMPoužívá se k olepování elektroinstalace, potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení pěnových a plsťových izolačních materiálů. IZOLAČNÍ PÁSKA SÍLA 0,14 MM 5 N / 25 MMPoužívá se ke svazkování a značení kabelů elektroinstalace. Hodí se také k omotávání a balení pěnových a plsťových izolačních materiálů.
IZOLAČNÍ PÁSKA TEPELNĚ ODOLNÁ REFLEXNÍ LEMOVKA NA KOBERCE PALETIZAČNÍ PÁSKA SAMOVULKANIZAČNÍ PÁSKA PIB
IZOLAČNÍ PÁSKA TEPELNĚ ODOLNÁ REFLEXNÍMimořádně pevná, tepelně odolná páska pro zakrytí, lepení a ochranu v prostorech motoru, brzdových systémech, výfukovém zařízení nebo katalyzátorech. LEMOVKA NA KOBERCEJedna z nejběžnějších textilních pásek, je především určena k lemování koberců, kde je možné zvolit barvu dle požadavků. PALETIZAČNÍ PÁSKALepicí páska s vysokou pevností v tahu. Ideální ke svazování a páskování zboží na paletách. SAMOVULKANIZAČNÍ PÁSKA PIBSamosvařitelná páska pro opravy, organizaci a utěsnění kabelů, průchodek a hadic.
STŘÍBRNÁ PÁSKA PP POKOVENÁ UNIPÁSKA UNIPÁSKA OPRAVÁŘ V ROLI UNIVERZÁLNÍ PÁSKA ZESÍLENÁ PREMIUM
STŘÍBRNÁ PÁSKA PP POKOVENÁPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení hliníkem kašírovaných izolačních materiálů. UNIPÁSKAPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k upevňování fólií na problematických podkladech jako je omítka nebo beton. UNIPÁSKA OPRAVÁŘ V ROLIPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k upevňování fólií na problematických podkladech jako je omítka nebo beton. UNIVERZÁLNÍ PÁSKA ZESÍLENÁ PREMIUMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k upevňování fólií na problematických podkladech jako je omítka nebo beton. Lze použít pro lepení PE-fólií na stavbě a při sanování azbestu. Vhodný pomocník při páskování zinkované oceli.
UNIVERZÁLNÍ TEXTILNÍ PÁSKA ZESÍLENÁ VÁZACÍ PÁSKA VENTILAČNÍ ANTIDUST PÁSKA OTEVŘENÁ VENTILAČNÍ ANTIDUST PÁSKA UZAVŘENÁ
UNIVERZÁLNÍ TEXTILNÍ PÁSKA ZESÍLENÁJe vhodná pro veškeré nouzové opravy, montáže a lepení v interiéru i exteriéru. VÁZACÍ PÁSKALepicí páska s vysokou pevností v tahu. Lze s ní páskovat zboží na paletách, svazovat kovové a plastové trubky i tyče. VENTILAČNÍ ANTIDUST PÁSKA OTEVŘENÁPoužívá se k uzavření komůrek polykarbonátových desek před aplikací krycího profilu VENTILAČNÍ ANTIDUST PÁSKA UZAVŘENÁPoužívá se k uzavření komůrek polykarbonátových desek před aplikací krycího profilu.
VÝSTRAŽNÁ PVC PÁSKA VÝSTRAŽNÁ REFLEXNÍ PÁSKA
VÝSTRAŽNÁ PVC PÁSKASlouží k ohraničení různých nebezpečných míst a dalších prostorů. VÝSTRAŽNÁ REFLEXNÍ PÁSKAJe ideální pro zvýraznění nebezpečných překážek, rohů a hran.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru