Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» lepicí pásky »» lepí, těsní butylem

LEPÍ, TĚSNÍ BUTYLEM
hrubá síla

BUTYL ALU PÁSKA SÍLA 1 MM BUTYL ALU PÁSKA ŠEDÁ BUTYL PE TĚSNICÍ PÁS BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA BEZ NOSIČE
BUTYL ALU PÁSKA SÍLA 1 MMPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k omotávání a balení oplechovaných izolačních materiálů. BUTYL ALU PÁSKA ŠEDÁHodí se ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7. BUTYL PE TĚSNICÍ PÁSPoužívá se na teplé i studené straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech. BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA BEZ NOSIČEPoužívá se k utěsňování potrubí a vzduchotechniky. Je vhodná k trvalému utěsňování spojů a spár, aby se zabránilo vzniku tepelných mostů a přenosu vlhkosti.
BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA S NOSIČEM BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ BUTYLOVÁ ŠŇŮRA PROSTUPOVÁ PÁSKA
BUTYLOVÁ OBOUSTRANKA S NOSIČEMPoužívá se k trvalému utěsňování spojů a spár ve výrobě vozidel a přístrojů, aby se zabránilo vzniku tepelných mostů a přenosu vlhkosti. BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍPoužívá se na teplé i studené straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech. BUTYLOVÁ ŠŇŮRAPoužívá se k trvalému utěsňování spojů a spár ve výrobě vozidel a přístrojů, aby se zabránilo vzniku tepelných mostů a přenosu vlhkosti. PROSTUPOVÁ PÁSKAPoužívá se k parotěsnému a vodotěsnému olepování průchodů ve stěnách a podlahách. Zvláště tam, kde je z důvodů geometrie, kterou je třeba utěsnit, zapotřebí enormní pružnosti lepicího pásu.
SAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁS ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKA
SAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁSStavebně zapravitelná vliesová PP fólie a slouží k přelepování a utěsňování spár ve stavebnictví. ŠROUBOTĚSNÁ PÁSKAPoužívá se jako opravná a těsnicí páska, je vhodná ve výstavbě a používá se na materiály jako je sklo a kov (např. montáž prosklených fasád).
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru