Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

140. Lze použít TEKUTOU DLAŽBU na venkovní nezakrytou terasu?

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Můžu použít tekutou dlažbu na venkovní nezakrytou terasu? Terasa je nově postavená, beton, izolace, beton je vyspádovaný. Rozměr asi 20 m². Bydlíme na Vysočině, kde jsou drsné zimy. Nechci dávat dlažbu od které mě všichni zrazují.
TEKUTOU DLAŽBU je možné takto použít (např. asi 4 roky jsou udělané balkóny v Hlinsku na DPS), ale letos (kvůli vlhkosti) už bych Vám to asi nedoporučil. Také barevná škála není tak široká. Ve vrchní betonové desce by bylo dobré (vzhledem k ploše) proříznout dilatační spáru. Z položením dlažby bych strach neměl – pokud použijete hydroizolaci LEPENKU V KÝBLU, případně i naše oplechování, pak kvalitní dlažbu (Taurus) a například vodoodpudivou SPÁROVAČKU NA BALKÓNY, tak by se to dalo provést ještě letos. Stejně by se terasa musela chránit v zimě před vodou. Další varianta by byla udělat hydroizolaci letos (beton bude v zimě chráněný) a na jaře udělat TEKUTOU DLAŽBU. Po LEPENCE V KÝBLU je možné bez problémů chodit, jen si budete muset dát pozor při odklízení sněhu (nebo spíš při sekání ledu) na poškození ostrým předmětem.
TEKUTÁ DLAŽBALEPENKA V KÝBLUSPÁROVAČKA na BALKÓNY
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru