Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » hasoft point   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

178. Kluzká dlažba na venkovních schodech a TEKUTÁ DLAŽBA

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Bydlím v panelovém domě, kde jsme zhruba před dvěma lety zateplovaly celý dům a dělaly se i ostatní úpravy. Položila se také nová dlažba na venkovní schody. Bylo nám řečeno, že jsou neklouzavé, ale opak je pravdou. Dnes většina nájemníků nadává, že se nedá bezpečně sejít. Co by pro nás bylo nejlepší na schody nanést, aby byly rozlišené okraje – ty co máme jsou světle šedé a pro lidi, kteří špatně vidí, splývají v jeden schod – a aby byly opravdu neklouzavé.
Pro váš problém máme jednoduché a svépomocí proveditelné řešení: výrobek TEKUTÁ DLAŽBA + BAREVNÝ VSYP. Jedná se o průhlednou pryskyřici, do které se nanáší barevný písek – povrch pak vypadá jako hrubý smirkový papír a je velmi odolný vůči otěru. Prodáváme různé barevné varianty písku, a tak si můžete vybrat výsledný odstín. Výrobek je nutné nanášet za sucha a tepla (tedy nejdříve duben, květen), a je možné si pomocí maskovacích pásek vymezit celkem přesně např. 5 cm široký pásek na okraji schodů a na něm pak provést aplikaci podle návodu.
TEKUTÁ DLAŽBA
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Husovo náměstí 48, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 mobilní verze | nahoru