Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

179. Oprava (vyspárování) skruží ve studni

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Rád bych se zeptal na využití některých Vašich přípravků při opravě betonových skruží u kopané studny (zamezení prosakování povrchové vody).
Pokud není možné provést utěsnění studny z venkovní strany, tak bych vám doporučil následující postup pro utěsnění z vnitřní strany: spáry mezi skružemi je nutné vyplnit až do líce betonem, nebo s pomocí našeho výrobku VODOTĚS, nebo FOFRBETON, a po vyzrání provést přes celou šířku spáry (cca 15 cm) nátěr LEPENKY V KÝBLU, do kterého se vlepí TĚSNICÍ PÁS PROFI (u Těsnícího pásu je vhodné také provést nátěr izolace na lepenou stranu a pak přilepit „nátěr do nátěru“). Po vyzrání nátěru se přes Těsnící pás provede 1–2 vrstvy nátěru hydroizolace s přesahem 2–3 cm přes okraje Těsnícího pásu. Ve studni se vzhledem k vysoké vzdušné vlhkosti a nižší teplotě musí počítat zhruba s dvojnásobnou dobou vyzrávání hydroizolace – tzn. další vrstva se nanáší vždy až na nelepivou předchozí vrstvu!
LEPENKA V KÝBLUVODOTĚSFOFRBETON
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru