Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

187. Jak ošetřit cihlové zdivo i se spárami

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Jak ošetřit cihlové zdivo i se spárami v suterénu, aby nepronikala vlhkost, a bez použití sanační omítky. Chci přiznat cihly a spáry.
Ve vašem případě bude nutné zabránit přístupu vlhkosti do zdiva. Pokud se jedná o vodorovnou izolaci, tak na takový problém v našem sortimentu máme výrobek VYSUŠ ZEĎ. Pokud ale vlhkost proniká kvůli poruše svislé izolace (suterén je pod úrovní terénu), tak bude nutné provést odkopání zeminy a provedení nové izolace např. s použitím nopové fólie. Důležité u této aplikace je dokonalé utěsnění všech spojů a napojení např. pomocí BUTYLOVÉ PÁSKY.
Pokud se vše povede, tak už s vlhkostí nebudete mít problém. Po vyschnutí zbytku vlhkosti ze zdiva můžete na obnažené cihly a spáry provést nátěr výrobkem STAVLEP naředěným s vodou v poměru 1:10. Zabráníte tak sprašování a drolení malty ze spár, a navíc získáte lesklý povrch cihel.
VYSUŠ ZEĎSTAVLEP
BUTYLOVÁ PÁSKA SUPERFLEXIBILNÍ
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru