Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

231. Zakrytí odpadního potrubí

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Potřebuji zakrýt odpadní potrubí, které je vedeno v koupelně těsně u zdi. Pokud by měl rohový zákryt tvar písmene "U", mohl bych ho na potrubí nasadit. Bohužel jsem na Vašich stránkách nic takového nenašel. Další možnost je nařezat tento tvar z konstrukční desky. Mohli byste mi poradit, jak zafixovat konstrukční desky k sobě v rozích? Dále, jak zaplnit spoj mezi nerovnou zdí a deskou.
Zákryt potrubí si můžete slepit z KONSTRUKČNÍ DESKY, kterou v rozích slepíte pomocí např. Montážního lepidla 49 A od firmy SOUDAL. Stejným lepidlem ho pak můžete přilepit i ke zdi (napenetrované a soudržné omítce). Styk KONSTRUKČNÍ DESKY a zdi je vhodné přelepit samolepící skelnou páskou o šířce 50 mm (jako u sádrokartonu), kterou přestěrkujete štukem nebo naším STĚNUSPRAVEM – tak vyplníte i případné nerovnosti u zdi. KONSTRUKČNÍ DESKU pak můžete celou natáhnout štukem, nebo ji obložit keramickým obkladem.
KONSTRUKČNÍ DESKYSTĚNUSPRAV
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru