Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » hasoft point   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

254. Vlhká hraniční zeď bez přístupu z druhé strany

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Chtěl jsem se informovat na Váš výrobek VYSUŠ ZEĎ. Máme problémy s vlhkou zdí – tato zeď je zároveň hraniční zdí našeho pozemku a přístup máme pouze z interiéru RD. Z vnější strany tudíž nemáme ke zdi přístup, vlhkost je již přibližně půl metru a stále se rozšiřuje výše. Přizdívka ze sádrokartonu nepomohla a vlhne již i ta. Problém vnikl před nějakou dobou, kdy sousedé odstranili přístřešek u této hraniční zdi. Domnívám se, že bude chybět zcela hydroizolace této zdi. Je možné i v této situaci aplikovat výrobek VYSUŠ ZEĎ?
Popřípadě jsem se chtěl zeptat, jaký doporučujete postup izolace z vnější části zdi – domluvil bych se se sousedy, jestli by bylo možné odkrýt tuto zeď z vnější strany. Mám dobré zkušenosti s nopovou fólií, ale obávám se jestli by sama o sobě stačila na dodatečnou hydroizolaci?
Použití nopové fólie je nutné v takovém případě, pokud je podlaha v nejnižší místnosti pod úrovní zeminy, nebo potřebujete-li odvětrat sklepní prostory. Náš výrobek VYSUŠ ZEĎ má velkou výhodu právě v možnosti jeho aplikace z jedné strany zdiva a zejména je jedinečný v jednoduché kontrole dokonalého vyplnění otvorů při vlastní aplikaci. Pokud budete postupovat podle návodu na obalu výrobku (nebo podle našich www stránek), tak budete určitě spokojen.
VYSUŠ ZEĎ
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Husovo náměstí 48, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 mobilní verze | nahoru