Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

258. Oprava schodů

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Mám problém se schody (betonové + keramika), beton je už vyzrálý (rohy schodů asi 1-4 cm), dlažba odpadává, pod dlažbou, která ještě drží, je na poklep slyšet dutý zvuk. Schody jsou asi šest let, ale až tento rok se to stalo… Vím o tom, že firma špatně vyspádovala beton (spád je spíše na opačnou stranu - ke schodům). Moje otázka zní: kolik a jestli vůbec se dá tekutou dlažbou docílit správné vyspádování a druhá otázka: máte nějaký výrobek pro vyspravení odloupaného, vyzrálého betonu?
S Tekutou dlažbou nelze nic vyspádovat - má nivelační charakter. Pokud je dlažba „dutá“, tak bude nejvhodnější kompletní oprava. Dlažbu musíte odstranit, schodnice opravit a vyspádovat pomocí SPRAVBETONU TH, pak bych doporučil provést hydroizolaci LEPENKOU V KÝBLU a nakonec nalepit dlažbu - nejlépe tzv. kombinovanou metodou (flexibilní lepidlo C2TE nanášet na podklad a zároveň i na dlažbu - aby v lepidle nebyly žádné dutiny).
SPRAVBETON THLEPENKA V KÝBLU
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru