Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

27. LEPENKA V KÝBLU a štukový povrch zdi

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Mám malý dotaz k Vašemu výrobku - Lepenka v kýblu. V návodu je napsáno, že se nanáší na betonový podklad. Je možno ho nanést na štukový povrch zdi? Zeď přímo sousedí s malým bazénkem a nemá patřičný základ, čímž vlhne a žádný nátěr na ní dosud nedržel, totéž zřejmě případný keramický obklad. Mohu tedy zvolit zmíněný Váš výrobek? Orientačně prosím i o cenu sady bal. 3kg.
Bohužel v tomto případě Vám ani naše věhlasná LEPENKA V KÝBLU nepomůže. Navrhuji dva způsoby řešení: 1. Odstranit ze zdi původní vlhkou omítku, proškrabat spáry mezi zdivem a zeď znovu omítnout sanační omítkou (nebo obyčejnou s naším SANAČNÍM KONCENTRÁTEM) a pak ji barevně upravit nejlépe silikonovou fasádní barvou (nikdy akrylátovou!). 2. Zeď odizolovat od zemní vlhkosti s pomocí našeho výrobku VYSUŠ ZEĎ a po vyschnutí omítky ji buď upravit barevně (stejně jako v 1. řešení), nebo můžete nalepit dlažbu pomocí flexibilního lepidla. Lepenka v kýblu by sice uzavřela vlhkost ve zdi, ale při první zimě by díky mrazu stejně omítka odpadla.
LEPENKA V KÝBLUSANAČNÍ KONCENTRÁT 3v1VYSUŠ ZEĎ
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru