Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » hasoft point   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

293. LEPENKA V KÝBLU a oprava hydroizolace nádrže na děšťovou vodu

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Chcel by som sa opytat, ci by ste doporucili pouzitie Lepenky vo vedre na opravu hydroizolacie nadrze na dazdovu vodu (polievanie zahrady, objem cca 3 m³). Nadrz bola povodne zaizolovana asfaltovymi pasmi, ktore sa vsak z casti stien uplne odlupili (podklad beton), niekde zostal na betone tenky asfaltovy film a na casti povrchu asfaltove pasy pevne drzia. Preto by som sa chcel opytat, aka je prilnavost Lepenky vo vedre na nakomto zmiesanom podklade (beton / asfalt), pripadne ci by ste mi vedeli doporucit iny vhodny produkt. Kvoli stazenym podmienkam (bez privodu el.) by som sa rad vyhol nutnosti uplneho vycistenia / odtranenia zvyskov asfaltu z betonu.
LEPENKA VO VEDRE má vynikající přilnavost i k asfaltovým pásům. Jen je nutné dodržet podmínku řádného očištění od nečistot a nesoudržných částí betonu. Pak už postupujte podle návodu na obalu výrobku a proveďte 3 vrstvy nátěru hydroizolace. Rohové spoje dna a stěn musíte vyztužit TĚSNICÍM PÁSEM. LEPENKA VO VEDRE je zdravotně nezávadný výrobek ve styku s pitnou vodou.
LEPENKA V KÝBLU
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Husovo náměstí 48, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 mobilní verze | nahoru