Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

296. Postup při rekonstrukci koupelny

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Jestli jsem to dobře pochopil tak před použitím TĚSNICÍHO SYSTÉMU pomocí pásů, rohů a průchodů se předpokládá, že podklad je již ošetřen LEPENKOU V KÝBLU?
Nebo konkrétně doporučíte postup pro rekonstrukci koupelny, kde chystám zrušit sprchový plastový kout a místo něj použít koupelnový odtok přímo zapuštěný do podlahy. Podlaha je betonová cca 11 cm silná v patře a je pokrytá stávající dlažbou, kde se udělá díra a zapustí sprchový odpad. Chtěl bych na podlaze stávající dlažbu nechat potřít stavebním lepidlem ve spádu směrem k odtoku jako podklad pro novou dlažbu. Na zdech dlažbu do výšky cca 1 m vybourat, a nyní bych chtěl doporučit jak udělat kvalitní hydroizolaci.
Je to trochu jinak. Po zabudování odpadu se nejprve provede nátěr LEPENKY V KÝBLU (LEPENKY V PRÁŠKU) v rohových spojích podlahy a stěn a do „živého” nátěru se vlepí TĚSNICÍ PÁS. Stejně se provede utěsnění odpadu pomocí PRUŽNÉHO PRŮCHODU (podle typu sifonu). Následně se provedou 2 vrstvy celoplošného nátěru hydroizolace na stěny i podlahu (na obklady). Pak už je možné lepit novou keramiku. Spád na podlaze se vytvoří až při lepení dlažby.
LEPENKA V KÝBLU
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru