Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

321. Dlažba ve sklepě

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Nyní řeším dlažbu ve sklepních prostorech a rád bych provedl izolaci. Dlažba by se pokládala na anhydrit. Chtěl jsem se zeptat jaký postup by byl nejideálnější. Penetrace, hydroizolace (jednosložková, dvousložková?), lepidlo a dlažba? Všude je podlahové vytápění.
Nejprve dobře vysajte anhydrit, pak je vhodné provést penetraci STAVLEPEM (ředěným s vodou v poměru 1:5 – bez předchozího vlhčení vodou!). Pro hydroizolaci sklepa je vhodnější použít LEPENKU V KÝBLU a nátěr provést ve dvou vrstvách. Do rohů je vhodné vlepit TĚSNÍCÍ PÁS PROFI – určitě tam máte vložen oddělovací pásek z Mirelonu nebo nějaké podobné pěnové hmoty a tento detail se musí také pružně utěsnit. Pro lepení je možné použít například náš DLAŽBULEP nebo jiné flexibilní lepidlo v kategorii C2 TE S1 a také flexibilní spárovací hmotu. Rohový spoj v keramice se musí vyřešit také pružně – například pomocí pružného tmelu SPÁROTĚSNIČ MS.
STAVLEPLEPENKA V KÝBLUDLAŽBULEP
BOSTIK 2720 MS
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru