Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

322. Stenusuš a betónový základ

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Chcel by som Vás požiadať, ak je to možné o informácie ohľadne prípravku stenusuš. Chcel by som vedieť či je možné použiť tento prípravok aj do betónového základu. Ak áno, tak by som chcel vedieť, či je technologický postup rovnaký ako u steny muriva. Pre informáciu obvodový múr je zo škvárobetónových tvárnic a v dome sú betónové podlahy takže v tomto prípade podrezávanie muriva nepripadá do úvahy.
Náš výrobek Stenusuš by pro tento případ byl i vhodný, ale je zde složitější vrtání vrtů do betonu s průměrem 28 mm. Vhodnějším výrobkem je Injektážní krém, pro který se vrtají otvory pouze o průměru 12 mm a které je proto možné vrtat přímo do těchto škvárobetonových tvárnic. Je to sice dražší řešení, ale jednodušší aplikace.
Důležité je zejména také odstranění vlhké omítky a její náhrada sanační omítkou (systém HASSAN) nebo použít Sanační koncetrát 3v1 jako přísadu při míchání běžné omítky.
VYSUŠ ZEĎ
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru