Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

355. Tmel na oplechování

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Existuje lepidlo nebo tmel, se kterým je možné venku celoročně lepit oplechování, a které by současně dobře těsnilo (bylo pružné)?
Co se celoročního použití týče, nejblíže k této možnosti má trvale pružný lepicí a těsnicí tmel BOSTIK SUPERFIX, se kterým můžete pracovat až do teploty okolního prostředí +5 °C! Jeho výhodou je, kromě trvalé pružnosti a mimořádně vysoké pevnosti lepeného spoje, i jeho velmi snadná vytlačitelnost při nízkých teplotách, stejně jako přilnavost k vlhkému podkladu. Co se případného kontaktu čerstvě aplikovaného tmelu s vodou týče (například dešťové srážky), nemusíte mít žádné obavy z jeho poškození ve formě smytí z povrchu, tvorby puchýřků apod. BOSTIK SUPERFIX naopak vlhkost potřebuje ke svému rychlému zrání, tudíž po kontaktu s ní nikterak negativně nereaguje, naopak jej můžete použít třeba i k lepení obkládaček pod hladinou vody!
SUPERFIX
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru