Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» další pomocníci

Další pomocníci

APLIKAČNÍ POSTŘIKOVAČ KLASIK HADICE LDPE KULEP PŘÍTLAČNÝ VÁLEČEK 4 CM
APLIKAČNÍ POSTŘIKOVAČ KLASIKAplikační postřikovač slouží k aplikaci VYSUŠ ZEĎ NENASÁVEJ KRÉMU při použití jako vodorovné izolace ve zdivu. HADICE LDPEHadice slouží jako nekonečný pytel pro úklid suti a dalšího stavebního odpadu. KULEPPoužívá se k zalepení obálek nebo dopisů, k přichycení dokladů k podložce, k rychlému uzavření krabiček, zabalení dárků apod. PŘÍTLAČNÝ VÁLEČEK 4 CMPro optimální počáteční přilnutí lepicí pásky na podklad.
SIKŘUPNI VYTLAČOVACÍ PISTOLE A SVĚRKA VYTLAČOVACÍ PISTOLE ULTRAKRÁTKÁ
SIKŘUPNIJemně křupavé oplatky a trojhránky pečené z nejkvalitnějších surovin, s vysokým podílem ruční práce dle tradičních, staletími prověřených receptur, si získají vaše srdce jedinečnou vůní a lehkostí chuti. VYTLAČOVACÍ PISTOLE A SVĚRKALis a svěrka na kartuše sloužící k aplikaci lepidel, tmelů a silikonů, jako například VYSUŠ ZEĎ NENASÁVEJ KRÉMU, TĚSNIČE TMELU, FORTAXU FURTOLEP a ostatních, a to ručním vytlačováním z kartuše. VYTLAČOVACÍ PISTOLE ULTRAKRÁTKÁPistole (lis) na kartuše sloužící k aplikaci VYSUŠ ZEĎ NENASÁVEJ KRÉMU, TĚSNIČE TMELU, FORTAXU FURTOLEP a ostatních lepidel, tmelů a silikonů ručním vytlačováním z kartuše.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru