» produkty  » dokumentace  » kontakty  » jak na to  » krok za krokem  » pro partnery  » reference  » systémová řešení  » e-shop

titulní stránka » Facebook

Ukázky našich příspěvků na Facebooku. Pokud se chcete dozvědět více, stačí kliknout a budete automaticky přesměrováni na příslušný příspěvek. Tam se můžete ponořit do diskuzí, sdílet své názory a zanechat nám zpětnou vazbu.

 

NOVÝ PRODUKTLEPIDLO VE SPREJIUniverzální lepidlo, které nabízí rychlé a trvalé spojení pro širokou škálu materiálů v interiéru i exteriéru.Více »»»
Nejčastější chybyNejčastější chyby při práci s parozábranou jsou spoje a narušení, kdy se parozábrana natrhne nebo spoje mezi jednotlivými parobrzdami nejsou správně zalepené.Více »»»
Věděli jste?Že STĚNUSPRAV obsahuje speciální celulózová vlákna, která snižují riziko vzniku smršťovacích trhlin a urychlují prosychání materiálu?Více »»»
HLUBOŇHloubkový nano penetrační nátěrSlouží ke zpevnění podkladu nebo sjednocení jeho savosti.Více »»»
ZÁKLADOVÁ IZOLACEZÁKLADOVÁ IZOLACE je polymerasfaltovým tekutým hydroizolačním řešením, které dodá vašemu domu ochranu, jakou si zaslouží! Více »»»
Recenze na STĚNUSPRAV„Tohle je nejlepší vynález za posledních 20 let. Drží to na všem (i v mé vlhké sklepní provozovně na 100 let starých tvarohových zdech) a nepraská to″Více »»»
Věděli jste?Že Sanační omítky jsou speciální typ omítek určených pro použití při sanaci vlhkého zdiva?Více »»»
Cenová kalkulacePo vyplnění potřebných parametrů vám spočítáme měrnou spotřebu materiálu a zašleme cenovou kalkulaci s technologickým postupem.Více »»»
Možnosti využití SPRAVBETONUjsou tak široké, jako vaše fantazieInspirovat se můžete třeba tvorbou našeho zákazníka.Více »»»

 


© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?