Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» lepicí pásky »» lepí, těsní

LEPÍ, TĚSNÍ
pára nemá šanci

LEPIDLO NA FÓLIE FORTAX FURTOLEP OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍ OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍ PAROTĚSNÁ PÁSKA PAP KLASIK
LEPIDLO NA FÓLIE FORTAX FURTOLEPSlouží pro trvalé přilepení parotěsných fólií na stavební materiály (zdivo, dřevo apod.) podle DIN 4108-7, EnEV, SIA 180 a ÖNORM B8110-2. OKENNÍ PÁSKA VENKOVNÍParopropustná, stavebně zapravitelná třívrstvá vliesová fólie s různými samolepicími okraji určená k těsnění připojovacích spár při montáži oken a dveří. OKENNÍ PÁSKA VNITŘNÍParotěsná, stavebně zapravitelná třívrstvá vliesová fólie s různými samolepicími okraji, která brání průniku vodní páry do připojovací spáry při montáži oken a dveří. PAROTĚSNÁ PÁSKA PAP KLASIKPoužívá se na teplé straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry.
PAROTĚSNÁ PÁSKA PAP PROFI PAROTĚSNÁ PÁSKA PE ALFAFLEX PAROTĚSNÁ PÁSKA PE NA FÓLIE KLASIK PAROTĚSNÁ PÁSKA PE PROFI
PAROTĚSNÁ PÁSKA PAP PROFIPoužívá se na teplé straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech. PAROTĚSNÁ PÁSKA PE ALFAFLEXPoužívá se na teplé straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry v oblasti šikmých střech. PAROTĚSNÁ PÁSKA PE NA FÓLIE KLASIKPoužívá se k parotěsnému spojování a opravám parozábran. PAROTĚSNÁ PÁSKA PE PROFIPoužívá se na teplé straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech.
PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABIL PĚNA PUR V PÁSCE 300 PA PODSTŘEŠNÍ PÁSKA KLASIK PODSTŘEŠNÍ PÁSKA PROFI
PÁSKA PRO ODVĚTRANÉ FASÁDY UV STABILK olepování a utěsňování všech známých fólií v oblasti fasád. UV stabilní je 12 měsíců. PĚNA PUR V PÁSCE 300 PASpeciální impregnovaná těsnicí lepicí páska navinutá na roli ve slisovaném stavu. Hodí se především k těsnění spár proti hluku, prudkému dešti, průvanu a tepelným ztrátám. PODSTŘEŠNÍ PÁSKA KLASIKPoužívá se na teplé i studené straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování běžných fólií, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech. PODSTŘEŠNÍ PÁSKA PROFIPoužívá se na teplé i studené straně ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování všech známých fólií, podle DIN 4108 část 7 v oblasti šikmých střech.
PRUŽNÝ SAMOLEPICÍ PRŮCHOD TĚSNICÍ ŠŇŮRA DO DILATAČNÍCH SPÁR
PRUŽNÝ SAMOLEPICÍ PRŮCHODSlouží k parotěsnému a vodotěsnému utěsnění veškerých prostupů zejména u střešních konstrukcí. Jedná se např. o prostupy SAT/TVkabelů, vedení klimatizací, solárních systémů apod. TĚSNICÍ ŠŇŮRA DO DILATAČNÍCH SPÁRIdeální materiál do dilatačních spár litých podlach, do spár při osazování oken a zárubní, dále pak pro utěsňování výplní v rámech, do mezipanelových spár a do všech spár vzniklých ve stavebnictví.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru