» produkty  » dokumentace  » kontakty  » jak na to  » krok za krokem  » pro partnery  » reference  » systémová řešení  » e-shop

titulní stránka » na co se ptáte

275. Sanace

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Pochopila jsem správně, že po roztání patron Vysuš zeď musím otvory zaplnit Vodotěsem? Mám cca 75 děr, průměr 28 mm a délky 65 cm. Nemáte představu, kolik Vodotěsu spotřebuji?
A další moje otázka se týká Sanačního koncentrátu. Dá se Sanační koncentrát použít do míchané malty z červeného maltového písku, vápna a cementu (nebo je to možné použít jen pytlované malty)? Musím ještě používat omítku se Sanačním koncentrátem na zeď, kde byly použity patrony Vysuš zeď?
Pomocí Vodotěsu se musí vyplnit otvory zejména u zdiva, které je slabší než 45 cm. Ve vašem případě to opravdu není nutné.
Sanační koncentrát nebo jiné sanační omítky se používají, pokud se provádí omítka do cca měsíce po aplikaci patron. Pokud máte čas a počkáte s omítáním asi 3 měsíce, tak už lze použít běžnou omítku. Zbývající vlhkost bude totiž daleko lépe odvětrávat přirozeným způsobem bez jakékoliv zábrany.
I Sanační koncentrát lze přimíchávat do míchané omítky (malty).
VYSUŠ ZEĎVODOTĚSSANAČNÍ KONCENTRÁT 3V1
««   všechny dotazy   »»

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete poradit?

Můžete se nás zeptat na e-mailu dotazy@hasoft.cz.

S pozdravem Stavbě zdar! na Vaše otázky odpovídá technické oddělení HASOFTU.

© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?