Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka »» lepicí pásky »» lepí oboustranně

LEPÍ OBOUSTRANNĚ
každá strana má svůj úkol

LEPIDLO V PÁSCE KLASIK LEPIDLO V PÁSCE PROFI OBOUSTRANKA KOBERCOVÁ OBOUSTRANKA NA PVC KRYTINY
LEPIDLO V PÁSCE KLASIKPáska vhodná k nanášení samolepící vrstvy na pásy materiálů a k jejich kašírování, zvláště je-li zapotřebí velmi vysoká přilnavost. Používá se i na materiálech, které se těžko slepují. LEPIDLO V PÁSCE PROFIPoužívá se ke vzduchotěsnému olepování a utěsňování fólií pro zpomalování prostupu páry, podle DIN 4108 část 7 a ve smyslu EnEV 2002 OBOUSTRANKA KOBERCOVÁPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců, které neobsahují žádná změkčovadla. OBOUSTRANKA NA PVC KRYTINYPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců, a to tam, kde je potřeba dosáhnout bezpečného nalepení na podklad obsahující změkčovadla.
OBOUSTRANKA PAPÍROVÁ OBOUSTRANKA PP EKONOMICKÁ OBOUSTRANKA PP EKONOMICKÁ TRHATELNÁ OBOUSTRANKA VÝSTAVÁŘSKÁ
OBOUSTRANKA PAPÍROVÁPoužívá se hlavně k vytváření nekonečných hladkých papírových pásů při letmé výměně rolí ve výrobě vlnité lepenky. OBOUSTRANKA PP EKONOMICKÁPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců. To zvláště tehdy, je-li požadována vysoká přilnavost. OBOUSTRANKA PP EKONOMICKÁ TRHATELNÁPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců. Je zvláště vhodná k lepení na nesavé podklady, jako je např. dlažba, linoleum, umakart. OBOUSTRANKA VÝSTAVÁŘSKÁPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců během výstav a veletrhů.
OBOUSTRANNÁ PÁSKA TRANSPARENTNÍ SÍLA 0,5 MM OBOUSTRANNÁ PÁSKA TRANSPARENTNÍ SÍLA 1 MM OBOUSTRANNÁ TKANINOVÁ PÁSKA SÍLA 0,22 MM PĚNOVÁ OBOUSTRANKA
OBOUSTRANNÁ PÁSKA TRANSPARENTNÍ SÍLA 0,5 MMPrůhledná, robustní, chemicky i klimaticky odolná oboustranná páska nejvyšší kvality určená pro lepení na sklo, kov, plasty… OBOUSTRANNÁ PÁSKA TRANSPARENTNÍ SÍLA 1 MMPrůhledná, robustní, chemicky i klimaticky odolná oboustranná páska nejvyšší kvality určená pro lepení na sklo, kov, plasty… OBOUSTRANNÁ TKANINOVÁ PÁSKA SÍLA 0,22 MMPoužívá se k lepení podlahových krytin, především pak koberců. PĚNOVÁ OBOUSTRANKAJe vhodná k lepení hladkých povrchů. Maximální přilnavosti dosahuje 24 hodin po nalepení.
PĚNOVÁ OBOUSTRANKA ČERNÁ MONTÁŽNÍ VELKOPLOŠNÁ OBOUSTRANKA
PĚNOVÁ OBOUSTRANKA ČERNÁ MONTÁŽNÍJe vhodná pro připevňování a instalaci emblémů, lišt, zrcadel, tuningových doplňků nebo přístrojů v interiérech i exteriérech aut, karavanů, lodí a strojů. VELKOPLOŠNÁ OBOUSTRANKAPoužívá k celoplošnému lepení podlahových krytin, především pak koberců během výstav a veletrhů.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru