» produkty  » dokumentace  » kontakty  » jak na to  » krok za krokem  » pro partnery  » reference  » systémová řešení  » e-shop

titulní stránka » dokumentace » video » další pomocníci

DALŠÍ POMOCNÍCI

Profesionální malířské válečky série 330

HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o. přináší na trh zcela jinou kategorii profesionálních malířských válečků. Nátěrový systém série 330 má vysoce kvalitní chromovaný držák s ergonomickou rukojetí, ložiskovým uložením nylonového otočného válce a pružinovým uchycením různých druhů válečků pro celou řadu viskozit materiálů nejenom od HASOFTU. Válečky mají o 30 % vyšší savost i výdej nanášené hmoty, díky použití jakostního polypropylenu odolávají akrylátovým, olejovým i rozpouštědlovým bázím, nepouští vlákna a mají též sestřižené boky, takže nezanechávají více barvy na krajích.

VÁLEČKY PROFI A DRŽÁK PROFI – Pohodná práce a profesionální výsledek

Nová generace malířských válečků? Série 330 opravdu přináší technologický posun, kvalitní náčiní s vysokou odolností a výdrží a vyšší efektivitu práce.

Speciální extra savé vlákno pojme a nanese více nátěrové hmoty, nežmolkuje, nepouští chlupy a díky sestřiženým bokům nezanechává váleček více barvy na okrajích. Je z odolného materiálu, takže je vhodné k nanášení nátěrů na akrylátových, olejových i rozpouštědlových bázích.

Chromovaný DRŽÁK PROFI má ergonomickou rukojeť, ložiskové uložení nylonového otočného válce, pérové úchyty drží váleček na místě a nylonové ukončení držáku zabraňuje barvě, aby po bocích stékala.

VÁLEČEK PROFI – Jak vypadá malování profesionálním válečkem série 330?

Když malovat, tak jako profesionál, kvalitní materiál nanášet profesionálním náčiním, které odvede skvělou práci a šetří čas i peníze. Speciálně vyvinuté vlákno má vyšší nasákavost a vysoký výdej nanášené hmoty, a to stejnou i při vícenásobném použití. Odolný váleček i držák vám dlouho vydrží a pohodlně se s nimi pracuje.

Flex Roller Handle series 330 So Simple

PŘÍTLAČNÝ VÁLEČEK 4 CM – přitlačí a vzduch vyžene

Při lepení lepicích pásek je potřeba, aby páska byla celou plochou přilepená k danému povrchu. Čím vyšší je přítlak při lepení, tím je i přilnavost lepší. Přítlačný váleček přitlačí a vzduch vyžene. Ukázka použití po slepení pásů parozábrany oboustrannou lepicí páskou.

VYTLAČOVACÍ PISTOLE A SVĚRKA – i do stísněných prostor

Šikovný pomocník do dílny 2 v 1: aplikační pistole na tmely, lepidla a silikony & svěrka na lepení. Kvalitní kovový lis se stabilní konstrukcí pro ruční vytlačování z kartuše a svěrka v jednom.


© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?