» produkty  » dokumentace  » kontakty  » jak na to  » krok za krokem  » pro partnery  » reference  » systémová řešení  » e-shop

titulní stránka » dokumentace » video » speciální maltoviny

SPECIÁLNÍ MALTOVINY

BALKÓNOVÉ SYSTÉMY – Jak se dělá balkón, aby netekl?

Jak se dělá oprava balkónu nebo jeho rekonstrukce v souvislosti se zateplením panelového domu? K tomu musíte mít systém. Přesněji řečeno BALKÓNOVÉ SYSTÉMY HASOFT. Se základními pravidly a postupy, vhodnými materiály i skladbou balkónu vás seznámí stručné video. Očištěný a odstrojený balkón napenetrujete buď STAVLEPEM, DRSONĚM, nebo HLUBONĚM a vyspádujete pomocí KONSTRUKČNÍCH DESEK lepených buď DLAŽBULEPEM, nebo superrychlým PUR lepidlem kategorie D4 PUDRŽ. Spádový klín můžete udělat také SPÁDOBETONEM. Nezapomeňte na hydroizolaci LEPENKOU V KÝBLU nebo LEPENKOU V PRÁŠKU, kdy všechny rohy a dilatace pojistíte TĚSNICÍM PÁSEM. Pak už zbývá jen osadit BALKÓNOVÝ PROFIL pomocí SAMOLEPICÍHO TĚSNICÍHO PÁSU, nalepit a vyspárovat dlažbu a je hotovo!

Jak zařídit, aby vlhká zeď byla opět suchá? – SANAČNÍ SYSTÉMY HASOFT!

Máte vlhké zdi v domě? Zdi nepochopitelně vlhnou uvnitř domu právě v parném létě? Omítka opadává a na zdech se objevují chomáčky výkvětotvorných solí, lidově řečených sanitr? Za nábytkem nebo v rozích se objevuje plíseň? To vše má jednoduché řešení. Zablokujte vodě cestu do vašich zdí. VYSUŠZEĎ KRÉM nebo VYSUŠZEĎ zmrazovací patrony („rampouchy“) proniknou zdivem a vytvoří bariéru proti vodě. Umožní vyschnutí zdi a doma opět zavládne příjemné klima bez plísní a všech negativních s tím souvisejících projevů. V kombinaci se sanačním systémem HASSAN (kotvicím podhozem ŠPRIC, jádrovou omítkou JÁDRO a „pucovkou“ ŠTUK) odvlhčí zdi a vysuší váš dům. Sanace vlhkosti zdiva je nyní výzva nejen pro specializované firmy, ale díky jednoduchosti a možnosti zapůjčení aplikačních prostředků ji s HASOFTEM zvládne každý zručný majitel či správce objektu i svépomocí.

GUMOTĚS – vygumuj netěsnost

Tekutá gumová izolace k okamžitému použití, uvnitř i venku, na vodorovné, svislé i členité povrchy. Pružnost více než 300 %. Již po cca 2 h. voděodolná. UV odolná, přetíratelná, bez rozpouštědel. Aplikuje se štětcem nebo válečkem. Vhodná na beton, zdivo, dřevo, keramiku, kov (i bez přednátěru), i na staré a vlhké podklady. Slouží jako ideální bezešvá membrána na opravy a hydroizolace okolo střešních oken a světlíků, komínů, žlabů, okapů, manžet potrubí, vpustí a odvětrávání aj., na ochranné nátěry betonu a dřeva či zalévání dilatačních spár v betonu. 1kg sáčky jsou se zipem pro dokonalé uschování zbytku obsahu.

STŘECHUSPRAV – oprava a údržba střech

STŘECHUSPRAV je určený pro hydroizolaci střešních krytin na mírně šikmých střechách. Podkladem mohou být jak asfaltové pásy nejrůznějších typů, tak azbestocementové šablony, krytina z pozinku nebo polyuretanové nástřiky. Po vyzrání je pochozí a trvale odolný vodě i veškerým povětrnostním vlivům. Při správné aplikaci a běžném zatížení je jeho životnost minimálně 8 let.

NENASÁVEJ BEZROZPOUŠTĚDLOVÝ – odpuzuje vodu, která dělá škodu, bez zápachu

Impregnační nátěr, nástřik – koncentrát, ředí se podle typu podkladu 1:20 až 1:100. Zajistí vodoodpudivost savých materiálů jako zámková dlažba, beton, zdivo, omítka, kámen (přírodní kámen, pískovec, žulu a jiné, i savý umělý kámen) apod. Zachová jejich původní vzhled a sníží špinivost a ochrání je před vodou a poškozením mrazem. Je vhodný do exteriéru i interiéru.

PUDRŽ – univerzální PU lepidlo

PUDRŽ je polyuretanové lepidlo na dřevo, polystyren, dřevotřísku, MDF, kov, keramiku, beton, porobeton, cihly, vlnu, kůži a jiné. Toto rychlé truhlářské lepidlo je rychleschnoucí, vysokopevnostní a voděodolné (třída D4). Pro univerzální lepení v interiéru i exteriéru. Také na lepení polystyrenu.

Oprava žlabu – jak na opravu betonu

Postup opravy žlabu: 1. odsekat rozbitý – 2. vyčistit, vysát – 3. osadit nový žlab – 4. a tentokrát zalít pevnou, odolnou maltou.
Pro usazení žlabu je ideální vysokopevnostní DRŽTOFEST, kotvící rozpínavá malta se speciální recepturou.


© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?