» obchodní podmínky  » poučení  » dopravní náklady  » paletové hospodářství  » kontakty  

titulní stránka » e-shop » speciální maltoviny

SPECIÁLNÍ MALTOVINY

stavět a opravovat jednoduše kvalitně

Tekuté hydroizolace jako naše tekutá Lepenka v kýblu nebo Koupelnová izolace slouží jako izolační nátěr na balkón, do bazénu, studní, jezírek nebo koupelen a sprchových koutů. Patří do nich hydroizolační pásky Těsnicí pás. No, a jak názvy napovídají, asfaltová Základová izolace patří na základy, Gumotěs je gumová izolace a Střechusprav je hydroizolační nátěr na střechy. V kategorii proti vodě vedle hydroizolací najdete taky impregnační, hydrofobizační nátěr Nenasávej, vodotěsný beton Vodotěs, bílé hydroizolační Lepidlo na bazény nebo injektážní krém Vysuš zeď krém na odvlhčení zdiva chemickou injektáží a mnohé další.

černé kategorii jsou dvě nátěrové barvy, klasická malířská bílá s vysokou kryvostí a odolností a naše slavná Barva na beton, díky níž bude jakýkoli beton barevný, od podlahy v garáži přes terasu po venkovní sokly a nájezdy, prostě beton bude chráněný, krásný a přesně v odstínu, který si namícháte.

Čím opravit, vyrovnat a vyplnit poškozený nebo popraskaný beton a omítky, najdete v sekci opravy a přilnavost. Kromě opravných malt pro různé účely a tloušťky nanášení, například slovutného Spravbetonu, a malířského tmelu Stěnusprav zde najdete i vše pro přípravu podkladu, penetrace a adhezní můstky pro všechny savé i nesavé podklady.

Malty a lepidla zahrnují jak lepidla na dlažbu a obklady, na lepení okamžitě v interiéru nebo pružně, mrazuvzdorně v exteriéru, tak PU lepidlo, spárovací hmotu či sanační omítky a hydrofobizační přísadu do omítek.

K usazování a zalévání kotevních prvků, na podbetonávky či dobetonávky, kde potřebujete rozpínavý beton, poslouží skvěle expanzní Držtofest. V kategorii kotvení naleznete obě varianty: ztekucený určený pro zalévání a nestékavý TH vhodný i na stěny, podhledy či stropy a klenby.

Lehké, voděodolné polystyrenové desky (XPS) jsou ideální pro stavbu příček, nábytku, zákrytů a obložení v interiéru i exteriéru, ve wellness prostorách, v koupelnách, pro opláštění stěn i střech či k izolaci v rámci balkonového systému HASOFT. Konstrukční desky se snadno zpracovávají, zkracují, tvarují do oblých tvarů a lze je ihned obkládat či jinak finalizovat, prostě ideální pro suchou výstavbu.

Na neústupné skvrny od vápna, cementu, malty, vodního kamene, výkvětů solí a jiných znečištění nejen po obkládání, spárování, izolacích či omítání patří Pustohned. Najdete ho v sekci ochrana vedle krému na ruce či sprchového gelu, které mají speciální, luxusní rumovou parfemaci.

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete poradit?

Můžete se nás zeptat na e-mailu dotazy@hasoft.cz.


0
 
© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?