» obchodní podmínky  » poučení  » dopravní náklady  » paletové hospodářství  » kontakty  

titulní stránka » e-shop » speciální maltoviny » proti vodě

PROTI VODĚ

nejen hydroizolace dovnitř i ven

Jsme specialisté na tekuté hydroizolace. Dovnitř, do koupelen a sprchových koutů patří Koupelnová izolace a Sprchový izolant. Tekutou Lepenku v kýblu použijete i v exteriéru a pro extrémní aplikace jako do bazénů, jezírek, studní, na balkony apod., pro 100% jistotu, na UV i proti radonu. Do hydroizolačních nátěrů – do rohů, přes dilatace, prostupy – patří jako bandáž hydroizolační pásky Těsnicí pás, roh, průchod.

Na základy a ve spojení s asfaltovými pásy je ideální pružná polymerasfaltová Základová izolace, poslouží i jako asfaltová penetrace bez zápachu, se Zesilovačem na fabiony a silnovrstvou izolaci. Vodotěsnou tekutou gumou Gumotěs pružně zaizolujete beton, sklo, dřevo, omítku, cihly, kovy apod. A na ploché střechy (do 20°) patří hydroizolační nátěr Střechusprav, použitelný na plech, asfalt, eternit, šindel, azbestocement aj., je na střechy rozhodně vhodnější než tekutá lepenka nebo gumový nátěr.

Na injektáž vlhkého zdiva použijte buď zmrazený roztok Vysušzeď, nebo injektážní krém Vysušzeď krém.

Hydrofobizační nátěr a impregnace na zámkovou dlažbu, beton, cihly, omítky, kámen v exteriéru rozpouštědlový Nenasávej, v interiéru jedině koncentrát Nenasávej bezrozpouštědlový.

Čelo balkonu před vodou ochrání Balkónový profil, hliníková okapnice v barvách antracit, bílá, hnědá či šedá, samozřejmě máme kompletní systém spojek, koncovek, butylový pás i silikon.

Vodotěsný, hydroizolační beton Vodotěs je odolný, mrazuvzdorný a patří do skruží, jezírek, na spárování komína apod. Těsnič tmel či páska utěsní prostupy i proti tlakové vodě.

A v kašnách, bazénech, na balkonech a v koupelnách můžete dlažbu bezpečně a trvale přilepit hydroizolačním, vodotěsným Lepidlem na bazény.

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete poradit?

Můžete se nás zeptat na e-mailu dotazy@hasoft.cz.


0
 
© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?