» obchodní podmínky  » poučení  » dopravní náklady  » paletové hospodářství  » kontakty  

titulní stránka » e-shop » speciální maltoviny » opravy a přilnavost

OPRAVY A PŘILNAVOST

penetrace, opravné betony, vlákna a tmel

Opravné betony, cementové malty, tmel, PP vlákna a penetrace hloubková, písková či silně lepivý adhezní můstek.

Než se pustíte do opravy betonových schodů, chodníků, zídky, balkonu nebo do nátěru hydroizolace apod., potřebujete podklad nejen vyčistit, ale často je také nezbytné napenetrovat. Přípravný nátěr, penetrace, primer či adhezní můstek slouží k odprášení podkladu, sjednocení savosti, zvýšení soudržnosti a k lepšímu přilnutí nanášeného materiálu. Pro běžný savý podklad jako beton, sádrokarton, zdivo, omítku, kámen lze uvnitř i venku použít naši hloubkovou nano penetraci Hluboň. Pokud sháníte penetraci na nesavé materiály, tedy spíše adhezní můstek, sáhněte po pískové penetraci Drsoň. A pro extrémní případy poslouží Stavlep, univerzální profi koncentrát pro penetraci a jako adhezní můstek na savé i nesavé podklady, jako jsou beton, umakart, OSB desky, dlažby či obklady a další. Speciálním případem je příprava zdiva pod sanační omítky, k tomu máme Hassan penetraci, která zablokuje soli, výkvěty na zasoleném zdivu.

A po penetraci už lze opravovat. Vydrolený, popraskaný beton s výtluky opravíte snadno vodorovně Spravbetonem a svislé betony nestékavou variantou Spravbetonem TH, oba pro sílu v jednom kroku 5–12 mm. Pokud máte větší díry nebo potřebujete pracovat rychle, je tu Fofrbeton (15–30 mm), který už za 10 minut začne tvrdnout a za 6 h. je lehce zatížitelný. Naopak pro jemné zaštukování ve vrstvě 2–4 mm je ideální Štukbeton. Všechny naše malty a opravné betony jsou mrazuvzdorné, chemicky odolné, nesmršťují se při tuhnutí a mají skvělou přídržnost k podkladu.

Pro opravu stěn v interiéru vyberte Stěnusprav, hladký, brousitelný malířský tmel na opravy a vyrovnávání omítky, sádrokartonu, betonu, vláknocementových, dřevocementových i dřevoštěpko­vých desek.

Jo, a Chlupbeton jsou polyprolypenová vlákna do betonu, malty, potěrů, omítek apod., působí jako doplňková výztuž, kontrolují tvorbu trhlin při tuhnutí a sedání betonu a malt.

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete poradit?

Můžete se nás zeptat na e-mailu dotazy@hasoft.cz.


0
 
© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?