» obchodní podmínky  » poučení  » dopravní náklady  » paletové hospodářství  » kontakty  

titulní stránka » e-shop » speciální maltoviny » malty a lepidla

MALTY A LEPIDLA

pro lepení, spárování, omítání

Ať už hledáte hmotu na okamžité lepení dlažeb a obkladů v interiéru, na stěny a podlahy z betonu, dřeva, umakartu, zdiva, malt, sádrokartonu, polystyrenu, se starou dlažbou či podlahovým vytápěním, k čemuž vám skvěle poslouží Obkladolep, nebo sháníte profesionální flexibilní lepidlo C2TES1 pro voděodolné, mrazuvzdorné lepení nejen v interiéru, ale i exteriéru, na balkony, lodžie, terasy, fasády apod., tedy výrobek Dlažbulep, máme pro vás kvalitní, optimálně vyladěné receptury plné polymerů pro vynikající přídržnost. A po přilepení dlažby uvnitř či venku můžete zaspárovat naší flexibilní spárovací maltou Spárovačka (třídy CG 2 WA).

Lepit možná potřebujete voděodolně v dílně, doma či při truhlařině. PU lepidlo Pudrž lepí dřevo, polystyren, dřevotřísku, MDF, kov, keramiku, beton, porobeton, cihly, vlnu, kůži a jiné.

Sanační omítky pro použití v interiéru i exteriréu – adhezní podhoz na hutné podklady jako kamenné zdivo, smíšené zdivo či beton, sanační jádrovou omítku a finalizační štukovou omítku – najdete pod názvy HASSAN. A pokud chcete vlhké zdivo odvlhčit ekonomicky pomocí hydrofobizační, provzdušňující přísady, kterou jednoduše přidáte do obyčejné omítky, sáhněte po Sanačním koncentrátu.

Nejste si něčím jistí nebo potřebujete poradit?

Můžete se nás zeptat na e-mailu dotazy@hasoft.cz.


0
 
© 2003–2024 HASOFT nahoru
Můžeme prosím pracovat s cookies, abychom věděli, jak nám web funguje?