Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

200. Dřevostavba a utěsnění stavebních konstrukcí

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Stavím dřevostavbu a potřebuji vyřešit utěsnění stavebních konstrukcí. Byly mi doporučeny Vaše výrobky a měl bych před objednáním několik dotazů.
1. Co byste doporučili na vnitřní utěsnění spáry mezi stěnou a základovou deskou? Stěna je z OSB desky a na základové desce bude izolace proti zemní vlhkosti - Stafol 914. Dal by se použít 610 PE butylový pás? Je třeba OSB desky a Stafol 914 něčím impregnovat? např. Stavlepem?
2. K venkovnímu utěsnění spáry mezi fasádní izolací a betonovou základovou deskou, můžu použít Butyl ALU pásku? Přilepit ji potřebuji na ALU soklovou lištu (zakládací lištu zateplení) a beton. Je třeba povrchy impregnovat Stavlepem?
1. K napojení izolace k OSB desce můžete použít Vámi navrhovaný PE BUTYLOVÝ PÁS nebo SAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁS. Impregnovat není třeba, hlavně dejte pozor, aby deska byla suchá a očištěná od prachu a nečistot.
2. U venkovního použití beton určitě napenetrujte STAVLEPEM, nechte důkladně uschnout, a opět musí být zbavený prachu a nečistot. K utěsnění spáry můžete použít BUTYL ALU PÁSKU, PE BUTYLOVÝ PÁS, nebo SAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁS. Na napojovací spáry pod lištu doporučuji použít těsnící pásku PĚNA PUR V PÁSCE.
STAVLEP
BUTYL PE TĚSNICÍ PÁSSAMOLEPICÍ TĚSNICÍ PÁSBUTYL ALU PÁSKAPĚNA PUR V PÁSCE 311
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru