Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

310. Koupelna v podkroví

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Chystám se na výstavbu koupelny v podkroví. Problém je dřevěný strop zaklopený deskami, na který potřebuji položit dlažbu. Celková výška pro položení dlažby je 6 cm. Moje představa: na dřevěný záklop - protikročejová tvrzená vata tl. 1 cm - OSB deska 2 cm - koupelnová izolace + těsnící pás - samonivelační stěrka asi 0,8 cm - ještě jednou koupelnová izolace (jistota je kulomet) a zbývá asi 2 cm na flexibilní lepidlo + dlažba. Prosím o Váš názor.
To by také šlo, ale spolehlivější bude: vata, OSB deska - tu určitě dobře prošroubovat (ještě lepší je na tu 2 cm přidat 1 cm silnou a přeplátovat), pak ji přebrousit smirkovým papírem a provést penetraci STAVLEPEM ředěným s vodou v poměru 1:5. Pak je pro hydroizolaci vhodnější použít LEPENKU V KÝBLU + TĚSNICÍ PÁS PROFI. Pokud chcete izolaci jaksi pojistit, tak proveďte 3 vrstvy nátěru. Pro lepení dlažby na takovýto podklad je vhodné flexibilní lepidlo třídy C2TES1 - například náš DLAŽBULEP.
STAVLEPLEPENKA V KÝBLUDLAŽBULEP
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru