Děláme věci, které fungují!
» cad   » dokumentace   » foto   » video   » kontakty   » krok za krokem   » na co se ptáte   » objednávka pro partnery   » stojan   » systémová řešení  

titulní stránka » na co se ptáte

316. Nádrž na vodu z betonových skruží

Vyhledávání v dotazech a odpovědích
Zakoupil jsem dva produkty firmy Hasoft a ke každému mám otázku. LEPENKA V KÝBLU – dobrý produkt, pěkně se s tím dělalo. Natřel jsem s tím nádrž na vodu z betonových skruží. Za jak dlouho mohu do nádrže pustit vodu? TĚSNIČ TMEL – ten jsem použil na utěsnění spáry mezi PPR trubkou a betonovou skruží. Tmel jsem natlačil do otvoru a zahladil. Asi za 30 minut jej zaplavila voda. Když jsem pak vodu zpětně odčerpal, tak tmelu ubylo, nenabobtnal a na dotek byl velice měkký a mazlavý. Udělal jsem něco špatně nebo je to tak OK?
Pokud bude nádrž na pitnou vodu, tak asi po týdnu. Práce s TĚSNIČEM: nejprve prostor mezi trubkou a skruží vyplňte PU pěnou, ale max 5 cm od okraje nechte volné místo. Pak pokračujete aplikací TĚSNIČE (asi 2 cm) a ten opět zapěníte PU pěnou až do líce. Pouze takto se TĚSNIČ při průsaku vody může „rozepřít“ o PU pěnu a tím těsnit. Pokud se nechá volně, tak ho voda rozplaví. Místo PU pěny je také možné použít VODOTĚS nebo DRŽTOFEST TH – v případě vysokého tlaku vody.
LEPENKA V KÝBLUTĚSNIČ TMEL
«««   všechny dotazy   »»»
S pozdravem Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovídá výrobní a technický ředitel Libor Krčál.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +420 567 225 111 nahoru