Robíme veci, ktoré fungujú!
» cad    » dokumentácia    » foto    » video    » kontakty    » krok za krokom    » na čo sa pýtate    » stojan    » systémové riešenia    

titulná stránka » všetky otázky

125. Skleněná mozaika ve venkovním bazénu

Vyhľadávanie v otázkach a odpovediach
Chtěl bych použít lepidlo na obklad skleněnou mozaikou ve venkovním betonovém bazénu. Tento není z venku vodotěsně isolován, pouze obložen polystyrenem a gutou. Tlak spodní vody nehrozí. Lze toto lepidlo využít i na vyrovnávku betonu. Nehrozí odmrzání?
LEPIDLO NA BAZÉNY je pro takové aplikace přímo určené. Aby se zabránilo případnému odmrzání, tak je nutné podklad co nejlépe připravit. Pokud se jedná o nesoudržné podklady, tak ve většině případů postačí pečlivé napenetrování (např. STAVLEP ředěný s vodou v poměru 1:5). Jinak postačí důkladné provlhčení podkladu vodou a pak vyrovnání (SPRAVBETON (TH)). Pokud už máte provedenou hydroizolaci, tak je možné před lepením mozaiky povrch (v řádech mm) vyrovnat i LEPIDLEM NA BAZÉNY (ale je to docela pracné, protože má velmi vysokou lepivost). Běžně se nejdříve provede vyrovnání podkladu SPRAVBETONEM (TH), pak se provede 3× nátěr hydroizolace (LEPENKA V KÝBLU) s použitím TĚSNICÍCH PÁSŮ do rohů a pak se lepí obklady.
LEPIDLO NA BAZÉNYSTAVLEPSPRAVBETÓNSPRAVBETÓN THLEPENKA VO VEDRE
«««   všetky otázky   »»»

 

Rýchlý dotaz
S pozdravom Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovedá výrobný a technický riaditeľ Libor Krčál,
a produktový špecialista na produkty BOSTIK Pavel Malinský.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +421 940 404 051 návrat hore