Robíme veci, ktoré fungujú!
» cad    » dokumentácia    » foto    » video    » kontakty    » krok za krokom    » na čo sa pýtate    » stojan    » systémové riešenia    

titulná stránka » všetky otázky

266. Hydroizolace domku ve svahu

Vyhľadávanie v otázkach a odpovediach
Před 15 lety jsme koupili starší domek. Je zasazen do svahu. Svah do výšky 180 cm. Nemůžu si dovolit svah otevřít a provést venkovní svislou izolaci. Za námi je kopec. Zhruba co 5 let musím stěnu ze vnitř oklepat na cihlu, vyškrábat omítku a znovu sanační maltou provést opravu. Můžete mi prosím nějak poradit?
Pokud je úroveň podlahy pod úrovní svahu, tak vám VYSUŠZEĎ moc nepomůže - protože se tam vlhkost dostane z venkovní strany. Sanační omítka také není řešení nadlouho - to už sám dobře víte. Mohu vám ale i tak něco nabídnout. Výrobek se nazývá Konstrukční deska. Je vyrobena Z extrudovaného polystyrenu a z obou stran je potažená perlinkou a lepidlem. Takže, vy otlučete nefunkční omítku, proškrabete spáry do cca 2 cm, pak na stěnu připevníte mechanicky rošt ze SDK profilů, na ně se přišroubují KONSTRUKČNÍ DESKY 20 mm, celoplošně se zarmují pomocí perlinky a lepidla (jako zateplovací systém), natáhnete štuk, vymalujete a je hotovo. V podobných případech ještě doporučujeme zhotovit otvory v dolní a horní části vzduchové mezery pro zajištění přirozené cirkulace vzduchu.
STENUSUŠKONŠTRUKČNÉ DOSKY
«««   všetky otázky   »»»

 

Rýchlý dotaz
S pozdravom Stavbě Zdar na Vaše otázky odpovedá výrobný a technický riaditeľ Libor Krčál,
a produktový špecialista na produkty BOSTIK Pavel Malinský.
© 2003–2017 HASOFT VELKOOBCHOD, s.r.o., Za Nádražím 1098, 588 13 Polná, tel.: +421 940 404 051 návrat hore